Про нас

Фірма створена в 1991 році. Основний напрямок виробничої діяльності з 2004 року зосереджено у сфері інжинірингу в будівництві.

Роботи у сфері будівництва ведуться згідно ліцензії АВ № 409668 Міністерства регіонального розвитку та будівництва України .

Основні напрямки роботи:

1.Виконання функцій генерального замовника по об'єктах будівництва базових станцій мобільних операторів;

2.Виконання функцій генерального розробника при проектуванні будинків і споруд, у тому числі експериментального будівництва;

3.Інструментальное обстеження і оцінка технічного стану будівель і споруд з метою розробки проектів їх реконструкції або посилення , в тому числі пам'яток культурної спадщини;

4.Технічна паспортизація будівель і споруд;

5.Впровадження сучасних технічних і технологічних розробок при розробці робочих креслень і технічних умов на серійне виготовлення будівельних конструкцій і виробів;

Участь у сертифікаційних , приймальних і періодичних випробуваннях будівельних конструкцій , матеріалів і виробів.

Кадровий склад підприємства налічує 79 осіб , серед  яких 65%  мають вищу освіту. Шість осіб з керівного технічного персоналу підприємства мають наукові ступені ,  успішно поєднуючи виробничу діяльність з викладацькою роботою у Вінницькому національному технічному університеті.  Середній вік персоналу становить 34 роки. Чисельність молодих фахівців - 16 чоловік.  Багато молодих фахівців починають трудову діяльність на підприємстві з II - III курсів вузів.

Річний обсяг робіт ТОВ « Гервін » складає більше 10 млн. грн.

За результатами ранжування понад 300000 підприємств України за офіційними даними Державних органів статистики , підприємство з 2007 року входить до переліку Лідерів галузі Національного бізнес - рейтингу України за критеріями :

1 . Обсяг реалізованої продукції ;

2 . Продуктивність праці;

3 . Заробітна плата ;

4 . Чистий прибуток .

C метою поліпшення координації робіт підприємства , в 2013 році відбулася його реорганізація в асоціацію. Асоціація Гервін складається з наступних підприємств .

ТОВ Гервін здійснює координаційні функції , залучає для роботи спеціалізовані підприємства та окремих сертифікованих фахівців ; відповідає за випуск спільної робочої продукції відповідно до вимог нормативних документів і законодавства.

ТОВ Гервін Проект забезпечує залучення кваліфікованих фахівців для виконання конкретних робіт в області будівельного інжинірингу ; контролює якість , обсяг і терміни виконання робіт ; проводить атестацію та повірку спеціалізованого обладнання та приладів.

ТОВ Гервін -МЗ здійснює діяльність в галузі розвитку мережі мобільного зв'язку.

Науково -дослідна лабораторія ефективних будівельних конструкцій Вінницького національного технічного університету на обладнанні представленому ТОВ Гервін проводить сертифікаційні та приймальні випробування будівельних матеріалів і конструкцій , розробляє та впроваджує у виробництво нові матеріали і технології.