Генпідрядні роботи

При будівництві об'єктів мобільного зв'язку ТОВ «Гервін» за договорами генерального підряду виконує повний комплекс робіт «під ключ».

В основу робіт з цього напрямку покладено обєднання багатофункціональних інженерно -технічних потреб операторів мобільного зв'язку з нормативно -правовою базою існуючої дозвільної системи, що діє в галузі будівництва на території України. Оптимізація шляхів вирішення як технічних питань, так і показників тривалості робіт та їх вартості. Тільки високі показники комплексного рішення в цьому напрямку дозволяють утримувати тендерні позиції фірми на необхідному рівні при дуже напруженій конкурентній боротьбі, що існують на ринку телекомунікацій.

У цьому напрямку підприємство організовує процедуру вибору земельної ділянки і супроводжує розробку проекту землевідведення:

оформляє договори оренди з власниками земельних ділянок або будівель, де планується встановлення базових станцій, розробляє робочі проекти на об'єкти будівництва;

організовує роботи з експертизи та погодження проектної документації;

організовує роботи з отримання дозвільної документації на будівництво;

супроводжує процес виконання будівельних та електромонтажних робіт і процедуру введення в експлуатацію збудованих об'єктів.

Для об'єктів, які вже побудовані, робить технічне обстеження з розробкою технічного паспорта споруди. Спільно з лабораторією Вінницької обласної СЕС приймає участь в розробці санітарного паспорта об'єкта.

За період з 2005 року підприємством збудовано та введено в експлуатацію понад 400 об'єктів мобільного зв'язку у Вінницькій області. Розроблено понад 200 технічних паспортів на об'єкти мобільного зв'язку, побудованих в центральному регіоні України.

Підприємством розроблено та впроваджено у виробництво ТУ У В.2.6 - 28.1 - 21673832 -001: 2008 «Вежі стільникового зв'язку «Київстар», в уніфікованих конструктивних рішеннях яких використані передові технічні рішення з оптимального проектування металевих і залізобетонних елементів.

В області проектування будівель і споруд ТОВ "Гервін"  тісно співпрацює з Державним науково -дослідним проектним інститутом цивільного будівництва та Науково -дослідним інститутом будівельних конструкцій (м. Київ). В основу роботи покладено широке використання сучасних автоматизованих програмних комплексів з розрахунку і проектування об'єктів будівництва таких як "All Plan", "Scad" та інших .

До чемпіонату з футболу Євро-2012 фахівцями фірми в стислі терміни була запроектована, при авторському  нагляді  побудована і введена в експлуатіцію мережа бездротового зв'язку, яка забезпечила радіоінтерфейс вздовж залізниці між користувачами  в пасажирських поїздах і мережею.

Протяжність лінії бездротового зв'язку від західного кордону України до Києва і від Києва до Донецька склала 680 км, де розміщено 127 базових станцій.