Проектування та зведення житлових будинків

   Наше підприємство має багаторічний досвід проектування житлових і громадських будівель, серед яких є й унікальні споруди, із застосуванням сучасних технологій безкаркасного і каркасно-монолітного будівництва. Проектування об'єктів ведеться з урахуванням діючої нормативної бази і побажань замовника.

   Фірма надає послуги проектування житлових будівель, проекти яких розробляються кваліфікованими фахівцями з урахуванням передових технологій у будівництві.

   Процес проектування житлових будівель є відповідальним, досить тривалим і наукомістких. Тому для забезпечення вимог замовника фірма залучає відомих в Україні і за кордоном архітекторів та інженерів-конструкторів.

   Процес проектування складається з декількох важливих етапів, серед яких слід виділити розробку загальної архітектурної концепції, ескізного проекту, проекту і робочої документації житлового будинку.

   Перший, відносно не дорогий етап включає розробку загальної архітектурно-будівельної концепції об'єкта на основі технічного завдання. Провідні фахівці фірми допомагають замовнику визначитися з майбутніми обсягами фінансування подальшого будівництва. За окремою домовленістю на цьому етапі розробляється узагальнена (без надмірної деталізації) тривимірна комп'ютерна модель об'єкта з використанням ліцензованих програмних комплексів.

 Результатом другого етапу проектування - стадії «Проект» є проектна документація, що включає техніко-економічне обґрунтування інвестицій, планувальне рішення приміщень, плани, фасади і розрізи будівлі, генеральний план. На цьому етапі за спеціальним замовленням створюється більш детально пророблена тривимірна комп'ютерна модель для більш цілісного уявлення.

  Третій етап проектування завершується розробкою робочої документації - комплекту, який йде безпосередньо на будівельний майданчик. Вона включає наступні розділи:

- Архітектурно-будівельна частина;

- Конструктивні рішення;

- Водопостачання та каналізація;

- Вентиляція та опалення;

- Електрообладнання та слабкострумові мережі;

- Кошторис .

   Цей комплект документації є найбільш важливим, дорогим і відносно тривалим етапом проектування будівлі.

  Підкреслюємо, оскільки проектування житлових будівель є надзвичайно важливою і відповідальною роботою, наша організація ретельно опрацьовує всі можливі варіанти і рішення для задоволення потреб замовника.

Фахівцями фірми розроблена конструкторська документація на будівництво двох житлових комплексів у с.Чайка Києво-Святошинського району.

    

Один з цих комплексів отримав диплом I ступеня на конкурсі кращих будинків і споруд, які були побудовані в Україні в 2007 році.

 

Розроблено робочу документацію на житловий комплекс в  с. Щасливе  Бориспільського району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розроблено проект забудови II-го мікрорайону та робочий проект 14-поверхового житлового будинку в м.Южне Одеської області.

Розроблена конструкторська документація на два великих логістичних центрау площею складських приміщень по 200 000 м2 кожен у с.Петрівка Васильківського району та м.Буча.

   У плані участі підприємства у підготовці столиці України до Євро-2012, розроблений проект будівництва готельно-офісного багатофункціонального комплексу по вул. Горького 50-54, м.Київ в якому використана унікальна технологія зведення багатоповерхового підземного паркінгу на майданчику з надзвичайно стислим розташуванням існуючих підземних інженерних мереж міста та наявності підземної річки.

Індивідуальний житловий будинок в смт. Ворзель, Київської області.